Набори дисків Robot Coupe

Набори дисків для овочерізок Robot Coupe
Набори дисків Robot Coupe чудово доповнюють та розширюють можливості обладнання від однойменної французької компанії. Серед асортименту Ви знайдете набори, які підходять до кухонних процесорів R402, R502, R652 та овочерізок CL30 Bistro, CL40, CL50, CL50 Ultra, CL52, CL55, CL60. Це означає, що ви підберете потрібний варіант для своєї моделі.
Основною перевагою такої покупки насамперед є вигідна ціна. Придбавши такий набір Ви заощадите до 20% від вартості дисків, що окремо купуються. Крім цього Ви розширюєте функціонал своїх овочерізок чи процесорів. З таким комплектом зростає не тільки швидкість для подрібнення продуктів харчування, а й асортимент страв, що приваблює ще більше клієнтів і, як наслідок, підвищує Ваш імідж та доходи.
Купити набір дисків Robot Coupe
У нашому інтернет-магазині Ви можете не тільки купити необхідні комплектуючі, а й отримати безкоштовну, професійну консультацію щодо догляду, монтажу та експлуатації обладнання. Працюючи з нами Ви отримуєте найкращу пропозицію на ринку за рахунок прямих поставок із заводу та відсутності посередників. Ми є офіційними дилерами та гарантуємо якісне обслуговування, а також оригінальні товари з гарантією від виробника.
Зв’яжіться з нами за номером телефону: +38 063 581 08 82, або заповніть форму зворотнього зв’язку і ми самі передзвонимо для уточнення всіх питань.