Диски Robot Coupe

Диски для овочерізок Robot Coupe

На кухні де цінується швидкість і якість приготування страв, важливо мати професійне обладнання для досягнення цих цілей. До такого обладнання, у тому числі, належать і електричні овочерізки, що дозволяють за короткий проміжок часу отримати необхідну кількість подрібнених продуктів. Але крім швидкості, важливим показником є однаковий розмір і форма отриманих заготовок, що забезпечує естетичний вигляд і рівномірне приготування. Всім цим критеріям відповідають овочерізки Robot Coupe, що мають широкий функціонал завдяки змінним дискам для подрібнення продуктів. Диски Robot Coupe – невід’ємна частина овочерізок від однойменної французької компанії, чудово доповнюють та розширюють функціонал. Легко встановлюються та витягуються з посадкового місця. Диски Robot Coupe виготовлені з сертифікованих матеріалів, що не вступають у хімічну реакцію з продуктами, що стикаються. Всі ріжучі елементи виконані з харчової нержавіючої сталі та заточені під певним кутом, що дозволяє отримувати рівні часточки навіть при подрібненні м’яких продуктів.

Компанія Robot Coupe вже більше 58 років виробляє професійне обладнання та аксесуари. Постійно аналізує ринок і вивчає потреби своїх клієнтів. Купуючи овочерізку Ви можете бути впевнені в тому, що знайдете подрібнювальні диски robot Coupe або набір дисків для вирішення своїх завдань на кухні.

Купити диски для овочерізок Robot Coupe

BMSERVICE – офіційний представник французької компанії Robot Coupe на території України і вже більше десяти років працює з їх обладнанням. У нашому інтернет-магазині представлено близько 100 моделей дисків, які Ви зможете придбати з доставкою по Україні. Крім цього, наша команда професіоналів допоможе Вам при виникненні питань, пов’язаних з товаром, що цікавить. Працюючи з нами Ви отримуєте найкращу пропозицію на ринку за рахунок прямих поставок із заводу та відсутності посередників.

Зв’яжіться з нами за номером телефону: +38 063 581 08 82, або заповніть форму зворотнього зв’язку і ми самі передзвонимо для уточнення всіх питань.