Запчастини UNOX

Запчастини для пароконвектоматів UNOX
Італійська компанія UNOX розпочала свою роботу у 1990-му році і досі радує своєю продукцією багатьох покупців із різних країн. UNOX – це один із Європейських лідерів з виготовлення обладнання для використання на професійних кухнях. Широко застосовується при виробництві кондитерської, гастрономічної та хлібобулочної продукції. До обладнання компанії відносяться конвекційні печі, пароконвектомати, шафи для розстоювання і запчастини до них.
Компанія йде в ногу з часом та постійно впроваджує нові технології при створенні свого обладнання. Печі UNOX останнього покоління фокусують на собі увагу не лише завдяки преміальному дизайну, а й своєї економічності та екологічності.
Наприклад, вони дозволяють заощаджувати до 30% більше електроенергії, порівняно з традиційними печами. Крім цього, порівняно з традиційними методами приготування печі дозволяють знизити витрату електрики до 60%, що можна віднести до безперечної переваги.
Що стосується екологічності, то компанія UNOX збільшила на 50% кількість екологічно чистих матеріалів з можливістю їхньої подальшої переробки. Зменшила кількість компонентів для печей до 40% від їх загального числа.
Таким чином, італійський виробник постійно зміцнює свої позиції, і з кожним роком звертатиме на себе більше уваги з боку потенційних покупців і збільшуватиме довіру вже існуючих.
Основні поломки пароконвектоматів UNOX
На жаль, яким би якісним не було обладнання, завжди є фактори, що негативно впливають на його роботу. Устаткування від компанії UNOX не стало винятком. Інтенсивне використання, великі навантаження та безліч інших факторів, яким може піддаватися обладнання при промисловому використанні, часто спричиняє некоректну роботу або може призвести до його поломки.
Як правило, привід для поломки є певна деталь, яка своєю несправністю призводить до зупинки обладнання, а разом з ним зупиняється весь виробничий процес. Тому, для запобігання тривалому простою та зменшення втрат, Вам необхідно в максимально швидкі терміни визначити та замінити несправну запчастину UNOX для відновлення роботи обладнання.
Для більшої наочності, ми склали список найчастіших поломок властивих в устаткуванні UNOX:

Не відбувається нагрівання Тена. У такому випадку зробіть діагностику ТЕНу і перевірте чи надходить до нього струм.
Вода не надходить у камеру. Потрібно перевірити, чи не засмічився трубопровід або соленоїд, що пропускає воду.
Температура всередині камери не відповідає показникам на екрані. Потрібно перевірити справність термостата та регулятора потужності.
Порушено герметичність камери. Це відбувається через знос або пошкодження ущільнювача дверей.
Вентилятор для вирівнювання температури не обертається (відсутня конвекція). Перевірте електромотор, швидше за все, він вийшов із ладу.

Ми щиро сподіваємося, що цей список допоможе Вам якнайшвидше виявити несправність і усунути її.
Купити запчастини UNOX у Києві
Компанія БМСЕРВІС – офіційний дилер італійської компанії UNOX з продажу запчастин. Ми пропонуємо оригінальні товари, отримані безпосередньо з заводу-виробника. Це гарантує високу якість товару та вигідні ціни.
На нашому сайті представлено більше 150 позицій запчастин UNOX. Це постійно збільшується залежно від клієнтського попиту. Тому Ви підберете потрібну деталь і в найкоротші терміни відновите виробництво. Але не всі запчастини, розміщені на сайті, є в наявності і навіть якщо потрібна вам деталь відсутня, то наш логістичний відділ зможе в межах 4-х тижнів доставити її в Україну. Після чого співробітники відділу якості перевірять її цілісність та справність, та оперативно відправлять у точку призначення. Ми цінуємо Ваш час та намагаємось скоротити період очікування.