Запчастини BONGARD

Хлібопекарське обладнання Bongard
Компанія Bongard була заснована у 1922 році у Франції. За весь час існування французька компанія стрімко набирала популярності за рахунок високої якості, обладнання та лояльного ставлення до своїх клієнтів. Bongard володіє трьома великими підприємствами розташованими на території Європи та виробляє не тільки пекарне обладнання, а й запчастини Bongard для нього.
Варто наголосити на тому, що Bongard завжди дотримується високих стандартів якості, що стосуються своєї продукції. Тому компанія не стала йти шляхом багатьох виробників і переносити своє виробництво в країни азії, що зменшило б не тільки вартість, а й якість продукції.
Купуючи хлібопекарське обладнання Bongard, Ви на всі 100% можете бути впевненими, що воно зібране в Європі та відповідає Європейським стандартам якості.
Запчастини до Bongard
Французький виробник цінує кожного свого клієнта і завжди підтримує його у разі виникнення будь-яких труднощів. У разі зношування деталі або несправності обладнання, Ви можете звернутися до офіційного представника компанії в Україні та отримати всю вичерпну інформацію, що стосується свого питання.
Крім того, представник Bongard, як ніхто інший, розуміється на продукції компанії і завжди має на своєму складі в Україні великий асортимент запасних частин і комплектуючих. Це дозволить за лічені дні отримати потрібну запчастину та усунути несправність.
Сертифіковані працівники сервісного центру регулярно стажуються на території Франції та повністю відповідають стандартам Bongard. Вони не тільки цілодобово доступні в телефонному режимі для проведення консультацій, а можуть, при необхідності, провести діагностику та ремонт обладнання на території Вашого підприємства.
Купити запчастини для обладнання Bongard
BMSERVICE – єдиний офіційний представник
компанії Bongard в Україні та пропонує тільки оригінальні товари, отримані на пряму із заводу. Купуючи комплектуючі в нашому інтернет-магазині, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що їх якість повністю відповідає високим стандартам компанії виробника.
На сторінках сайту Вам надано широкий вибір запчастин та комплектуючих для пекарного обладнання від французької компанії Bongard. Ви можете самостійно вибрати запчастини Bongard скориставшись каталогом на сайті, залишити заявку на зворотний дзвінок або самостійно зателефонувати за номером телефону: +38 063 581 08 82, та наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір.