Запчастини RATIONAL

Запчастини для пароконвектоматів Rational
Компанія Rational створила свій перший пароконвектомат ще далекого 1976 року, і з того часу постійно вдосконалює продукцію, що випускається. Її з упевненістю можна назвати не лише першопрохідником, а й постачальником інноваційних рішень, до яких прагнуть подібні підприємства. Пароконвектомати Rational краще за інших демонструють, як легко і просто за допомогою однієї одиниці техніки можна швидко та смачно готувати страви із збереженням корисних вітамінів та мікроелементів, при цьому економлячи на електриці.

Rational – одна з небагатьох компаній, які ставлять якість своєї продукції на перше місце, тому все обладнання для термічного приготування їжі виготовлено виключно в Німеччині на заводі в місті Ландсберг-на-Лесі. Компанія виготовляє не тільки продукцію для професійної кухні, а й надає запчастини для пароконвектоматом Rational, тим самим піклується про клієнтів і не залишає їх наодинці з труднощами, що виникли.
Де купити запчастини для пароконвектоматів Rational в Україні?
Перед покупкою запчастин слід уважно підійти до вибору продавця. Купуючи запчастини з рук або перекупників не варто розраховувати на якісний товар і на отримання офіційної гарантії Rational. Для запобігання несподіванкам користуйтесь послугами офіційних представників, які продають оригінальні запчастини, та готові допомогти при їх виборі.

BMSERVICE – офіційний дилер та золотий партнер компанії Rational в Україні. Ми більше 10 років якісно обслуговуємо клієнтів німецької компанії та не тільки продаємо пароконвектомати Rational та запчастини до них, а й займаємося післягарантійним обслуговуванням. За весь час роботи з Rational ми змогли скласти перелік запчастин, що часто запитуються, і постійно підтримуємо їх невелику кількість на своєму складі. Це дозволить Вам швидко отримати деталь, що вийшла з ладу, і відновити роботу пароконвектомату.

Також Ви можете замовити виклик сервісного інженера для діагностики та ремонту обладнання. Наші спеціалісти пройшли спеціальне навчання виробника та мають сертифікат на проведення ремонтних робіт.
На нашому сайті представлений широкий асортимент запасних частин як для нових апаратів Rational так і для старих моделей. Скористайтеся каталогом сайту або зателефонуйте за номером +38 063 581 08 82 і наш фахівець відповість на запитання, що Вас цікавлять.