Реле контролю змащування OLC-K1 347334-03 (Bitzer)

 229,20

Датчик контролю змащування Bitzer.
У поршневих компресорах Bitzer серії Octagon C1…С4 внутрішня циркуляція масла підтримується не за рахунок роботи маслонасоса, що створює необхідний напір мастила, а за рахунок динамічного впливу на масло закріпленого на валу елемента, що обертається. Цей елемент являє собою сталевий диск або сектор диска, який обертаючись разом з валом компресора, підхоплює масла з дна картера і його підкидання під верхнє склепіння корпусу компресора, звідки масло стікає в масляну кишеню на внутрішній поверхні передньої торцевої кришки компресора.
Так спростити систему внутрішньої циркуляції мастила дозволила і спеціально оптимізована форма валів компресорів Bitzer серії Octagon С1…С4. Ці вали, звані ексцентриковими, мають не колінчасту форму, а строгу циліндричну з двома дисками, що розташовані на валу з ексцентриситетами. На ці диски-ексцентриків встановлюються великі кільця шатунів. У центрі такого ексцентрикового валу є прямолінійний довгий осьовий канал, який перетікає мастило з мастильної кишені в торцеві кришки компресора під час його роботи. До вузлів тертя компресора: підшипників та шийок шатунів.Мастило подається через радіальні отвори в ексцентриковому валі, виготовлені в місці робочих поверхонь підшипників і шийок шатунів під впливом відцентрових сил.
Таким чином, у компресорах Bitzer серії Octagon C1…С4 внутрішня циркуляція мастила ефективно підтримується без перепаду тиску мастил, що створюється. Це унеможливлює її моніторинг за допомогою диференціальних реле тиску типу МР54 або Delta P.
З урахуванням побажань найбільших європейських ОЕМ-компаній, що використовують у своїх установках головним чином поршневі компресори Bitzer серії Octagon C3 і С4, було розроблено спеціальний оптоелектронний прилад, який контролює наявність мастила в центральному каналі ексцентрикового валу під час роботи компресора.
Зовні цей прилад, що має позначення OLC-К1, нагадує Delta PII. Він також складається з двох елементів, що стикуються: оптоелектронного сенсора і електронного блоку. Його монтаж на компресор аналогічний монтажу Delta PІІ, тільки ОLC-К1 загвинчується в різьбовий отвір, виконаний у центрі передньої торцевої кришки. Таким чином забезпечується повний збіг оптичної осі датчика OLC-K1 та геометричної осі центрального каналу ексцентрикового валу.
Прилад ОLC-К1 ефективно контролює внутрішню циркуляцію мастила в компресорі, забезпечуючи постійний захист. Прилад інформує про стан олії в компресорі як світловим сигналам світлодіода, розташованого безпосередньо на його корпусі, так і видаючи відповідні сигнали в загальну систему управління холодильної установки.

Артикул: 347334-03 Категорії: ,