Регулятор продуктивності 4JE-6FE 30235533 (Bitzer)

 885,60

Регулювання продуктивності для поршневих компресорів 4FES-3…4CES-9 BITZER.

CR-system – швидке циклічне блокування всмоктування. Наприклад 4-циліндровий компресор з CR на обох головках циліндра: діапазон регулювання від 100% до 10%.

Регулювання продуктивності поршневих компресорів має на меті забезпечити змінну подачу стисненого газу при збереженні його тиску відповідно до вимог технологічного процесу. Найвигідніше регулювати продуктивність шляхом пропорційної зміни числа оборотів компресора, це здійснюється лише при його з’єднанні з паровим двигуном. Електродвигуни змінного струму з плавним регулюванням числа оборотів складні і дорогі, тому вони не застосовуються для приведення в дію компресорів. У хімічній промисловості, де компресори обслуговуються переважно електродвигунами з постійним числом оборотів, доводиться користуватися іншими, хоч і менш економічними, способами регулювання.
Найбільш простий спосіб регулювання подачі стисненого газу шляхом повернення його надлишку в всмоктуючий газопровід є найменш економічним, оскільки при цьому втрачається енергія, витрачена на стиснення кількості газу, що повертається. У разі багатоступінчастих компресорів відносна втрата енергії може бути значно знижена (пропорційно числу ступенів), якщо перепускати газ не після останнього, а лише після першого ступеня. При цьому міжступінчасті тиски знизяться і ступінь стиснення в останньому ступені підвищиться, обмежуючи тим самим діапазон регулювання відповідно гранично допустимої температури стисненого газу.

Доступно за замовленням

Артикул: 30235533 Категорії: ,